Březen 2009

FfComunity.blog.cz

1. března 2009 v 18:39
Vítejte návštěvníci tohoto blogu!

Asi si říkáte k čemu tento blog slouží.Moje představy jsou takové,že to někdy v budoucnu bude centrum blogařů,kteří píšou povídky.Jak ze života,Ff na filmy nebo Anime!Asi je to dost těžko dosažitelné přání,ale jak ráda říkám ,,Nic není nemožné"!

Budu čekat na váš ohlas a názory a pak až se tu něco začne dít.Nejdřív potřebuji pár spolumajitelů a dobrých spisovatelů a pak to tu rozjedeme.Takže kdo by měl zájem ať píše do komentářů mail a blog a zkušenosti.

Budu vděčná každému,kdo se sem rozhodne dát své povídky.Všechny budou chráněny autorskými právy,o to se nebojte!To znamená,že u každé povídky bude uveden autor a případně jeho blog,kde je povídka také psána.Je to možná hloupý nápad,pro některé z vás,ale čím víc lidí to zkusí,tím větší bude návštěvnost a tím víc lidí sem bude dávat povídky!

Takže to prosímvás skuzte,bude to zábava!

Ff team

1. března 2009 v 18:30 Ff Team
Přijetí do týmu obsahuje několik podmínek.První je ta,že budete na blog dávat povídky alespoň jednou za měsíc.Pokud budete mít důvody jako třeba že nemáte čas kvůli škole,tak napíšete..Tahle podmínka je snad jasná..

Druhá je důležitější než předchozí.Bereme pouze spolumajitele nad 12let!Je to kvůli tomu,abychom zamezili tomu,že nám tady (promiňte že se musím tak vyjádřit) malý děti budou dělat bordel.Navíc už mám ozkoušeno,že lidi pod 13let píšou..nepíšou moc dobře.Navíc starší spolumajitelé jsou jistější,je na ně větší spoleh...
Takže to pls berte v úvahu...

Jasná podmínka je,že nesmíte měnit heslo,ani propagovat svůj blog na tomto.Tzn.že vám určitě nevýjte,když se přihlásíte,vy vás vemem a vy si dáte na blog ikonku.A světě koukej na můj blog!Nepřipadá v úvahu,děláme to pro potěšení,ne pro slávu..

Přihláška:

  • Přezdívka
  • Blog
  • Věk 12+
Členové Ff teamu:
---
Blog

1. března 2009 v 18:23

Spolupráce

Spolupráce s FfComunity.blog.cz

1. března 2009 v 18:20 Spolupráce
Ikonu si dej na blog

Tohle můžete brát jako spřátelené blogů a nebo spíš jako spolupráci.Mezi těmito dvěma věcmi je menší rozdíl.Zaprvé budeme spolupracovat jen s trochu zkušenějšími blogy.

Blogy by měli chodit na ten náš a my budeme také,bylo by dobré kdyby jejich majitel také dal povídku na náš blog.Teď se to možná zdá na ni,ale až bude mít náš blog větší návštěvnost,tak se vám to možná bude hodit jako propagace.

Přihláška:


  • Přezdívka
  • Blog
Spolupracující blogy:

zatím žádné spolupracující blogy...

Žánr

1. března 2009 v 18:11
HororSci-fiFantasyAkčníKomedieSmutný

V této sekci najdete povídky,které nejsou FanFiction na film nebo anime.Tudíž povídky s vymyšleným dějem,postavamy případně světem...

FanFiction

1. března 2009 v 18:11
FanFiction je povídka/příběh fanoušků určité anime,filmu,seriálu nebo knihy.Většinou se liší díky novým postavám,které mění děj.Někdy jsou FanFiction zaměřené na známé postavy,ale je pozměněm děj anime/knihy.. tím,že se zachovají jinak.
V některých se vyskytují nadpřirozené bytosti,kouzla a věci,které obyčejní lidí nedokážou...